KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12475347
nr 1247 5347
Curt Sjöberg
(1911-1987), Sverige
Oljemålning, Curt Sjöberg (1911-1987), Trosa torg. Signerad, daterad -74. Olja på duk, ca 45x53 cm
Curt Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1911, död 1987.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 8 april 2019
kl 19:29:02
5/4 15:39:44